Witam Was!

Witam Was wszystkich na mojej stronie połączonej z blogiem branżowym. Jestem kucharzem, szefem kuchni, miłośnikiem gastronomii oraz dobrego jedzenia. Blog ten powstał z potrzeby podzielenia się zarówno wiedzą jak i doświadczeniami które zdobywałem przez kilkanaście lat w branży gastronomicznej.

Przez ten czas przeszedłem wszystkie szczeble kariery w kuchennej hierarchii, zdobywałem doświadczenie w różnych placówkach gastronomicznych ale zdecydowanie najlepiej czuję się w restauracjach. Dlatego też wszystkie wpisy będą dotyczyly głównie restauracji ale napewno całą treść będzie dało odnieść się również do innych segmentów branży gastronomicznej.

Cały czas jestem również aktywny zawodowo więc nie obiecują że wpisy będa pojawiać się z częstotliwością zdjęć znanych celebrytek na instagramie ;) Druga sprawa to fakt że prowadzenie bloga jest dla mnie zupełną nowością więc z góry przepraszam za ewentualne niedociągnięcia techniczne itp. mam nadzieję że z czasem będzie ich coraz mniej :)

Cały czas również się uczę i nie jestem nie omylny, jeżeli gdzieś widzicie błąd – zarówno techniczny jak i merytoryczny – to nie wachajcie się go zgłaszać.

Zapraszam was do śledzenia bloga, aktywnego komentowania i prowadzenia dyskusji.

Pozdrawiam oraz stay tuned!

About the author

Michał Dytko

Jestem kucharzem z kilkunastoletnim doświadczeniem w gastronomii. Przeszedłem wszystkie szczeble kariery, począwszy od praktykanta w szkołe średniej a skończywszy na szefie kuchni. Przez ten czas zdobyłem szerokie doświadczenie nie tylko jeżeli chodzi o gotowanie ale również z zakresu zarządzania zespołem, gospodarki magazynowej czy kontrolowania budżetu kuchni i food cost’u. Postanowiłem stworzyć swoja stronę internetową nie tylko by pokazać swoja pracę ale również by dzielić się swoim doświadczeniem.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *